Omgeegroepe

Loading
loading..

Omgeegroepe 

Om in te skakel of enige vrae kontak gerus vir Madelein Campher – 011 760 2669

Eloise Klopper

Noordheuwel

011 760 2669

eloise@vlng.co.za

Henk & Estelle Grobler

Randfontein

083 271 0044

hgrobler@elhesgro.co.za

Hennie van Niekerk (50’s+)

Rdp/Floridapark

082 442 7982

info@ultrafab.co.za

Okker Greyvenstein

Randburg

081 362 6887

okker.greyvenstein@telkom.co.za

Anthony Campher

Discovery

083 232 1225

anthony@acconsult.co.za

Marietjie du Preez

VL gebou

076 291 8955

marietjiered@gmail.com

Erna Fourie

Florida Hills

082 880 9087

ernaf@icon.co.za

Johan & Ellen Oosthuizen

Discovery

083 268 6868

ellen.oosthuizen@pixie.co.za

Hannes & Audrey Nel

Horison (wissel)

082 735 4074

Jose Mestre

Nrdhwel/Rdekrans

078 451 7371

jmestre@b2b-accounting.co.za

Ira Scheepers (enkel dames)

Wissel af

082 254 4516

irascheepers@iburst.co.za

Francois & Marijke Smit

VL gebou

072684 7279

Smithfrancois53@gmail.com

 
 
Layout mode
Predefined Skins
Patterns Background
Images Background